Inženýr do Aerospace - i šikovný Absolvent - Plzeň

Aktualizováno:

4. 6. 2019

Lokalita pracoviště:

Plzeň

Požadavky

- Preferujeme bakalářské vzdělání v oboru strojírenství nebo leteckého průmyslu, nebo praxi ve strojírenství na technické pozici

* Svědomitost a osobní zodpovědnost za odvedenou práci

* Znalosti konstruování a procesů engineering výhodou

* Znalost 2/3D CAD (SolidWorks - výhodou)

* Anglický jazyk na pokročilé úrovni slovem i písmem (denní komunikace)

* Pokročilá znalost práce na PC (MS office)

* Ochotu a chuť učit se novým věcem

Náplň práce

BUe se zabývat prací v teamu na testování a certifikaci, tj :
- konstrukce výrobků a certifikační dokumentace s požadavky na letovou způsobilost vytvářením:
- Certifikačních reportů - podobnostní reporty, analýzy, test plány

* Poskytování podpory během potřebných certifikačních testů
- Výběr a stanovení vhodného způsobu certifikace (v rámci předschváleného katalogu)
- Monitorování nového vývoje a technologií certifikace leteckých interiérů
- Komunikování požadavků letecké způsobilosti a jejich vliv v rámci organizace

Nabízíme

Vzhledem k rozsahu působnosti certifikačního inženýra, průběžné doplňování znalostí.

* Zajímavou a zodpovědnou pozici speciality-inženýra v leteckém průmyslu

* Možnost spolupracovat s odborníky společnosti Airbus

* Možnost podílet se na vývoji novinek v oblasti leteckých interiérů

* Zázemí stabilní mezinárodní společnosti s vizí a zajištěnou budoucností

* Profesní i osobnostní vzdělávání

* 25 dní dovolené, příspěvek na dojíždění, jazykové kurzy, aj.

Název firmy

Bénéficielle - Plzeň

Kontaktní osoba:
Jan Bitman