Údržbář forem Litoměřice

Aktualizováno:

4. 6. 2019

Lokalita pracoviště:

Litoměřice

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

24000 - 26000 Kč za měsíc

Zařazeno na pozici:

Údržbář Litoměřice

Požadavky

Nadnárodní výrobní společnost rozšiřuje svůj technický tým a hledá manuálně zručného kolegu, který

• je vyučen v technickém oboru
• má praxi v oboru
• pracoval se vstřikovacími lisy (je výhodou, ne podmínkou)
• má řidičský průkaz sk.B
• je spolehlivý

Náplň práce

• opravy forem s cílem připravit je pro plynulou výrobu dle výrobního plánu
• provádění preventivních kontrol a údržby dle plánu
• provádění záznamů o provedených údržbách a opravách
• spolupráce při řešení abnormálních situací
• jízdy k dodavatelům pro náhradní díly a zakázky

* třísměnný provoz

Nabízíme

* práce v mezinárodní společnosti v automobilovém průmyslu

* školení

* možnost profesního a kariérního růstu

* možnost pracovat s nejnovějšími technologiemi na zajímavých projektech

* dotované stravování, příspěvky na penzijní připojištění a životní pojištění, dovolená navíc

* nadstandardní mzdové ohodnocení

* relokační příspěvek v případě nutnosti stěhování

Poznámka

Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete nám, prosím, Váš profesní životopis ve formátu Word. Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat po zaslání životopisu. Pokud Vás neoslovíme, bohužel jste nepostoupil(a) do užšího výběrového kola, můžeme Vám však nabídnout jinou relevantní pracovní příležitost.

Název firmy

Bénéficielle - Ústí nad Labem

Kontaktní osoba:
Petr Procházka