Area Sales Manager – Biochemie – region Čechy

Aktualizováno:

25. 7. 2019

Lokalita pracoviště:

Praha

Značka:

1370481551

Zařazeno na pozici:

Area Sales Manager Praha

Požadavky

Pro našeho významného klienta, vedoucího distributora technologií, reagencií a spotřebního materiálu pro laboratoře v oblasti LifeScience - CZ, hledáme vhodného kandidáta / kandidátku na výše uvedenou pozici.
• Vzdělání - ideálně oblast přírodních věd / chemie
• Praxi ideálně 3 – 5 let na obchodně manažerské pozici v daném segmentu
• PODMÍNKOU: Znalost produktů v oblasti spotřebního laboratorního materiálu a reagencií
• Komunikativní znalost angličtiny
• Obchodní a analytické myšlení
• Schopnost rozvíjet tým a jeho jednotlivé členy
• Řidičský průkaz skupiny B – ochotu cestovat v rámci svěřeného regionu

Náplň práce

• Koordinace a motivace svěřeného obchodního týmu
• Zajišťování trvalého pronikání produktů společnosti na trh a jejich obratovosti
• Dosahování stanovených pracovních cílů v rámci svěřeného regionu
• Pravidelné návštěvy stávajících zákazníků - budování a prohlubování vztahů
• Oslovování nových potenciálních klientů
• Vedení a koordinace pravidelných meetingů
• Pravidelný reporting vedení společnosti

Nabízíme

• Práci v úspěšné a stabilní společnosti, jež se velmi rychle rozvíjí
• Velmi dobře nastavené nadstandardní platové ohodnocení ve fixní složce – včetně širokého spektra bonusů
• Možnost kariérního, ale i osobnostního růstu
• Služební automobil i pro soukromé účely
• Zaškolení a další vzdělávání
• 5 týdnů dovolené
• Služební mobilní telefon, notebook
• Řadu zaměstnaneckých výhod
• Nástup ihned / dohodou

Název firmy

ProfesKontakt, s.r.o.

Kontaktní osoba:
Jan Kolín
Mobil: 601 556 724