Technický poradce - obchodník (Brněnský kraj) Jihomoravský kraj

Aktualizováno:

22. 7. 2019

Lokalita pracoviště:

Jihomoravský kraj

Značka:

3720/2019

Zařazeno na pozici:

Obchodník Brno

Požadavky

* Prokazatelná předchozí obchodní praxe a výsledky
* Prozákaznický přístup a obchodní dovednosti
* ŘP sk. B.
* Technické myšlení
* Hledá se osoba, která chce skutečně pracovat a která chápe, že obchodní výsledky vyžadují komunikaci se zákazníkem, schopnost naslouchat a respektovat jeho přání a představy
* Důležitým předpokladem úspěchu a setrvání ve firmě je schopnost sebeřízení, kázně, důslednosti

Náplň práce

* Péče o stávající a klíčové zákazníky (cca 30 firem)
* Akviziční činnost
* Zodpovědnost za realizaci obchodních případů
* Technické poradenství
* Zpracování nabídek a evidence objednávek v CRM
* Řešení reklamací

Nabízíme

* Odpovídající mzdové ohodnocení - fixní a variabilní část ve vazbě na výsledky
* Služební auto
* Rodinná atmosféra firmy

Název firmy

Specialist Service, s.r.o.

Kontaktní osoba:
Petra Richtárová
Tel: 597 479 237