Obchodní ředitel Pardubice

Aktualizováno:

31. 5. 2019

Lokalita pracoviště:

Pardubice

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Značka:

PL4619

Zařazeno na pozici:

Požadavky

VŠ vzdělání technického nebo ekonomického směru,
praxe na obdobné pozici a zkušenost se zahraničním obchodem, znalost Aj na úrovni C1 - pro obchodní jednání (další jazyky jsou velkou výhodou).
Zodpovědný přístup, dobré vyjednávací schopnosti, reprezentativní vystupování. Řidičský průkaz sk. B

Náplň práce

Vytváříte obchodní strategii firmy tak, aby byly naplněny plány a cíle. Tím pozitivně působíte na vývojové a inovační procesy.
Jako manažer zodpovědný za obchodní činnosti se podílíte na řízení společnosti.
Reprezentujete společnost při vytváření a udržování obchodních vztahů a jednání se zákazníky. Uzavíráte strategická partnerství.
Vedete, delegujete úkoly, kontrolujete, motivujete a hodnotíte manažery prodeje.
Analyzuje výsledky obchodní činnosti.

Nabízíme

Zajímavou a atraktivní práci, velký prostor pro seberealizaci a osobní aktivitu. Zahraniční služební cesty. Osobní automobil i k soukromému užívání. Sick days, příspěvek na penzijní připojištění.

Název firmy

Personal Consult s.r.o.

Kontaktní osoba:
Lucie Kloučková
Mobil: 774 58 48 28