Obchodní zástupce - technický produkt - automotive

Aktualizováno:

22. 7. 2019

Lokalita pracoviště:

Praha

Značka:

1385862008

Zařazeno na pozici:

Obchodní zástupce Praha

Požadavky

Pro našeho klienta, distributora průmyslové technologie, hledáme aktuálně kandidáta na pozici: Sales Specialist (Obchodní zástupce) - průmyslové mycí linky - AUTOMOTIVE
- SŠ/VŠ vzdělání - technické a ekonomické obory
- komunikativní AJ
- min. 2 roky zkušeností v oblasti prodeje technického produktu, výhodou v automotive sektoru
- VÝHODOU znalost a orientace v oblasti průmyslových mycích systémů
- ŘP: B (aktivní řidič)
- komunikativní, dynamická, stresuodolná a průbojná osobnost
- chuť učit se novým věcem
- vysoká míra samostatnosti a zodpovědnosti

Náplň práce

- Konfigurace a technická specifikace a prodej průmyslových mycích linek
- Optimalizace produktového portfolia u zákazníků
- Péče o zákazníky a hledání nových obchodních příležitostí
- Tvorba nabídek a objednávek, příprava účasti na výběrových řízeních a e-aukcích
- Monitoring trhu
- Získávání nových zákazníků

Nabízíme

- Příjemné pracovní prostředí a práci s prestižními produkty
- Možnost odborného růstu, možnost seberealizace
- Motivační individuální hodnocení
- 5 týdnu dovolené
- Stravenky
- Firemní notebook, mobilní telefon a služební vůz
- Nástup ASAP

Název firmy

ProfesKontakt, s.r.o.

Kontaktní osoba:
Lenka Filipová
Mobil: 724 358 479