Kuchař/ka v penzionu (Svojanov u Poličky)

Aktualizováno:

9. 5. 2019

Lokalita pracoviště:

Svojanov

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek, Částečný úvazek

Nabízený plat:

140 Kč za hodinu

Značka:

Pension Palla

Zařazeno na pozici:

Kuchař/Kuchařka Svitavy

Požadavky

- pracovitost, spolehlivost a pečlivost.
- příjemné vystupování.
- praxe v oboru výhodou, nikoliv podmínkou
- čistý TR
- potravinářský průkaz

Náplň práce

- příprava klasické české kuchyně
- výdej mezi 50 – 200 jídel podle sezóny
- komunikace s kolegy
- pracujeme krátký/dlouhý týden

Nabízíme

Určitě tě zajímá, co Ti za Tvé schopnosti, dovednosti a přednosti nabízíme my.
- příjemné pracovní prostředí v rodinném penzionu na Vysočině
- fajn spolupracovníky
- stravování v penzionu
- možnosti záloh
- po dohodě ti zajistíme i volný pokoj ZDARMA
- mzda 140 Kč
- vybavíme tě všemi pracovními pomůckami
- Nástup IHNED nebo po dohodě

Poznámka

Zavedený rodinný penzion ve Svojanově nedaleko Poličky hledá šikovného a pracovitého kolegu na pozici Kuchař/Kuchařka.

Pokud máš rád českou kuchyni a vaření z čerstvých surovin, tak u nás budeš jako ryba ve vodě.
Během sezóny vydáme cca 150 jídel denně.
Pracujeme společně, proto by se nám hodil týmový hráč, který rád svým kolegům kdykoliv pomůže.
Půjdeš do toho s námi?

Název firmy

ABZAKOVO spol.s.r.o. Hradec Králové

Kontaktní osoba:
Abzakovo - Hradec Králové
Mobil: 775 222 475
Tel: 608 497 474