Inženýr zákaznické kvality Ždírec nad Doubravou okolí

Aktualizováno:

17. 5. 2019

Lokalita pracoviště:

Ždírec nad Doubravou okolí

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Značka:

PL4604

Požadavky

SŠ/VŠ vzdělání nejlépe technického směru, AJ min. na komunikativní úrovni, znalost NJ velkou výhodou (jazyky využijete při komunikaci se zákazníky a mateřskou společností), zkušenost z prostředí Automotive, znalost nástrojů a metod kvality, odpovědnost, analytické myšlení, systematický přístup, odolnost vůči stresu, dobrá uživatelská znalost MS Office - zejména Excel, znalost SAP výhodou, ŘP B

Náplň práce

Řešení zákaznické kvality a případných reklamací, nápravná opatření ve výrobě, analýzy, reporty, spolupráce s ostatními odděleními a týmem kvality, práce v interní databázi.

Nabízíme

Atraktivní práci s možností dalšího osobního a kariérového růstu, odpovídající finanční ohodnocení dle znalostí a praxe kandidáta, 5 týdnů dovolené,
školení potřebná pro vykonávání práce, mobilní telefon a notebook, další zaměstnanecké benefity jako jsou stravenky, příspěvek na penzijní připojištění a občerstvení na pracovišti.

Název firmy

Personal Consult s.r.o.

Kontaktní osoba:
Lucie Kloučková
Mobil: 774 58 48 28