Obchodní zástupce Brno

Aktualizováno:

23. 5. 2019

Lokalita pracoviště:

Brno

Firma:

IMT foundry s.r.o.

Požadavky

• Bez záznamu v Rejstříku trestu • Aktivní řidič skup. B • Morální, etický • Časová flexibilita • Obchodní talent

Náplň práce

Jsme slévárna barevných kovů v Brně s technologiemi písek, vosk, v budoucnu odstředivé lití. Tomu všemu vládne sehraný tým. Umožníme vstup do tohoto týmu jedinci, který způsobí ještě větší obrat slévárny z pozice obchodního zástupce a vytíží naše možnosti na 100% . NÁPLŇ PRÁCE: • Udržovat stálý kontakt se stávajícími obchodními partnery a řešit jejich potřeby. • Vytvořit databázi budoucích zákazníků v duchu strategie slévárny, průběžně ji doplňovat. • Oslovovat tyto firmy a nabídnout spolupráci či službu. • Uzavírání obchodních smluv.

Nabízíme

• Osobní automobil pro firemní účely • Mobilní telefon, notebook • Odbornou podporu • 5 týdnů dovolené • Benefit - stravenky • Odměna z obratu

Kontaktní osoba:
Zdeněk Ondráček
Tel: 739457251
E-mail: info@imtf.cz