Výkonný ředitel Brno

Aktualizováno:

6. 5. 2019

Lokalita pracoviště:

Brno

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Homeoffice:

Ano

Firma:

Benecykl s.r.o.

Požadavky

K tomu, abyste uspěl/a potřebujete: • zkušenost s vedením týmu • ekonomicko technické myšlení s konstrukčními prvky • perfektní znalost angličtiny • mobilita – řidičský průkaz skupiny B Vaší výhodou bude: • vysokoškolské vzdělání ekonomického a (nebo) technického směru /strojírenství/ • znalost dalšího jazyka výhodou

Náplň práce

Výsledkem Vaší práce bude: • fungující firma s dobrými finančními výsledky, její efektivní vedení v souladu s vizí firmy • rozšíření portfolia firmy o další produkty Vaším úkolem bude: • zmapování stávajícího stavu společnosti a návrhy na zlepšení fungování • tvorba firemní strategie ve spolupráci s majitelem firmy • schvalování rozpočtů a finančních plánů • řízení, motivace a koordinace týmu • vedení jednání s nejvýznamnějšími klienty a státními orgány • účast na zahraničních veletrzích a jednání se zahraničními prodejci Co u nás můžete očekávat? • možnost podílet se na vybudování funkční společnosti v úzké spolupráci s majitelem • forma spolupráce dle dohody • mzdu dle dosažených výsledků

Nabízíme

Výkonný ředitel • Máte chuť a odvahu hledat nové možnosti a nést zodpovědnost za svá rozhodnutí? • Můžete se pochlubit prokazatelnými výsledky a určování priorit je Vaším denním chlebem? • Máte zkušenost s vedením lidí a dokážete se prosadit?

Kontaktní osoba:
Helena Radoničová
Tel: 603216410