Export - KAM Černá Hora

Aktualizováno:

6. 5. 2019

Lokalita pracoviště:

Černá Hora

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Značka:

PLG EXP02

Požadavky

Požadujeme
• SŠ/VŠ vzdělání
• Vynikající prodejní dovednosti a vyjednávací schopnosti
• Předchozí zkušenost v oblasti FMCG
• Podmínkou je výborná znalost anglického a ruského jazyka slovem a písmem
• Zkušenosti se zahraničním obchodem, předchozí zkušenosti s kategorií piva výhodou
• Znalost práce na PC na pokročilé úrovni
• ŘP – skupina B, aktivní řidič

Náplň práce

Náplň práce
• Vytváří jasnou koncepci a strategii působení na svěřeném trhu
• Analyzuje trh, monitoruje aktivity naší konkurence
• Prosazuje obchodní strategii na svěřeném trhu
• Vyhledává nové obchodní příležitosti a možnosti růstu našich značek
• Zodpovídá za budování a udržování dlouhodobých vztahů s existujícími a novými zákazníky
• Zodpovídá za plnění plánů prodeje v souladu se stanovenou strategií
• Zodpovídá za realizaci objednávek, kontrolu plateb i celkové smluvní zajištění
• Zajišťuje komplexní prodejní a marketingové podporu obchodních partnerů
• Spolupodílí se na vytvoření cenové politiky, výrobkového portfolia (priority), tvorbě obchodních plánů a budgetů výčepní techniky, POSM

Nabízíme

Nabízíme
• po zapracování pracovní poměr na dobu neurčitou
• odpovídající platové ohodnocení
• notebook, mobilní telefon i pro soukromé účely
• služební automobil s možností soukromého použití
• další možnosti seberealizace a osobního růstu
• týden dovolené navíc
• další zaměstnanecké benefity (slevy na vlastní výrobky, atd.)
• nástup možný ihned

Poznámka

Místo výkonu
• Centrální kancelář je v Hostivicích u Prahy, popř. Černé Hoře, okr. Blansko

Kontakty

Název firmy

Pivovary Lobkowicz Group