Seřizovač - Nový Jičín Šenov u Nového Jičína

Aktualizováno:

6. 5. 2019

Lokalita pracoviště:

Šenov u Nového Jičína

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Značka:

SV/V

Požadavky

POŽADUJEME:
OU/SŠ vzdělání technického směru
praxe na pozici seřizovače
zkušenosti z automotive a prací na robotizovaném pracovišti výhodou
orientace v technické dokumentaci
ochota pracovat ve směnném provozu
základní znalosti programu SAP výhodou, znalost práce na PC
zkušenosti s nástroji štíhlé výroby SMED/RVN, 5S, Kaizen výhodou

Náplň práce

POPIS ČINNOSTI:
seřízení přiděleného strojního zařízení
výměna nástrojů, spolupráce při údržbě strojů
zodpovědnost za bezvadný stav a čistotu jednotlivých nástrojů a nářadí
kontrola kvality vyráběných dílců
kontrola úplnosti a správnosti předepsané dokumentace

Nabízíme

NABÍZÍME:
zajímavou práci na závodě světelné techniky v Šenově u Nového Jičína
motivující finanční ohodnocení a variabilní bonusový systém
nadstandardní zaměstnanecké benefity (příspěvek na dojíždění, 5 týdnů dovolené, docházkový bonus, příplatky na stravování, příspěvek na penzijní připojištění)
možnost odborného a kariérního růstu

Poznámka

V případě zájmu se budeme těšit na Váš životopis zaslaný na email valentova@e-pragma.cz nebo volejte na tel. +420 734 752 997

Kontakty

Název firmy

PRAGMA personální agentura s.r.o.

Kontaktní osoba:
Sylva Valentová
Mobil: 734752997