Provozní technik zařízení VZT a chlazení Praha

Aktualizováno:

6. 5. 2019

Lokalita pracoviště:

Praha

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

25000 až 30000 Kč/měsíc

Zařazeno na pozici:

Energetik/technik Praha, Technik Praha

Požadavky

Společnost PRO-ARK, s.r.o. se od roku 1994 zabývá zajišťováním všech služeb spojených se správou, údržbou a technickým provozem moderních, především kancelářských a archivních budov v Praze a okolí. Provozujeme nepřetržitý dispečink a pohotovostní službu. Naši činnost zajišťujeme vlastním týmem odborných pracovníků, kteří jsou pilířem naší společnosti.

Do našeho týmu hledáme technika v oboru strojní nebo elektro pro provoz a údržbu technologií vzduchotechniky, chlazení, topení a správu budov.
Praxe nebo kvalifikace na zařízeních VZT a chlazení vítána.
Pracovní doba pondělí až pátek od 7 do 15.30 hod. (možno i upravit). Služba v pohotovostní četě v rozsahu jednoho týdne cca jedenkrát za 6 týdnů za zvláštní příplatek.

Náplň práce technika je především:
• kontroly a údržba zařízení
• drobné opravy v budově
• spolupráce s dispečinkem
• spolupráce s ostatními pracovníky
• spolupráce se servisními firmami

Vybavení pracovními i ochrannými pomůckami samozřejmostí.
K dispozici služební telefon i k soukromým účelům, příspěvek na stravu, mimořádné odměny (13. a 14. plat)
Nástup možný ihned.
V případě zájmu nás kontaktujte na tel.: 267911005 nebo e-mailem: info@proark.cz.
Za zaslané životopisy předem děkujeme.

Kontakty

Název firmy

PRO-ARK, s.r.o.

Kontaktní osoba:
PhDr. Ladislav Pecháček
Tel: 267911005