Odborný prodejce podlahových materiálů a dveří Svitavy

Aktualizováno:

6. 5. 2019

Lokalita pracoviště:

Svitavy

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

17000-22000

Požadavky

slušné vystupování
obchodního ducha a nadšení pro práci v obchodní pozici
komunikační dovednosti v ústním i písemném projevu
samostatnost, pečlivost, schopnost práce v MS Excel
vhodné i pro absolventy

Náplň práce

příjem objednávek od zákazníků, objednávky od dodavatele, koordinace zakázek, fakturace a vyskladnění

Nabízíme

kreativní práce na hlavní pracovní poměr
motivující platové ohodnocení, které můžete vlastní aktivitou a výkony zvyšovat
samostatná práce v příjemném prostředí
odborné zaškolení
zázemí stabilní a prosperující společnosti
zaměstnanecké slevy na sortiment zboží společnosti

Poznámka

nástup možný ihned

Kontakty

Název firmy

TAUER ELEKTRO a.s.

Kontaktní osoba:
Zuzana Voříšková
Mobil: 608608812
Tel: 461540130