Mistr hutní výroby Bruntál

Aktualizováno:

21. 7. 2019

Lokalita pracoviště:

Bruntál

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Zařazeno na pozici:

Logistik Bruntál, Mistr Bruntál

Požadavky

SŠ s maturitou (technické zaměření výhodou)
zkušenosti a praxe v oblasti výroby (mistr, plánovač, kvalitář, logistik) vítaná
zběhlost v klasickém MS Office (Excel, Word), SAP výhoda, nikoliv podmínka
nepřetržitý provoz

Náplň práce

Místr hutní výroby v plném rozsahu řídí útvar výroby směny, odpovídá za výsledky a dodržování plánovaných nákladů, úkoluje, motivuje, kontroluje a hodnotí podřízené zaměstnance. Odpovídá za dodržování technologických postupů, za odborný růst podřízených zaměstnanců, dodržuje plán výroby, v plném rozsahu odpovídá za kvalitu výroby, pořádek na pracovišti a hygienu.

Nabízíme

nadstandardní mzdové ohodnocení
mobilní telefon, notebook
příspěvek na penzijní připojištění až 500, Kč
závodní jídelna
příspěvek na dopravu
odměna za přítomnost na pracovišti
náborový příspěvek 25 tis Kč
sportovní a kulturní akce, bazén, atd.

Název firmy

Etimos Human s.r.o.

Kontaktní osoba:
Michal Tsametis
Mobil: 773 552 555