Obchodník - Prodejce - Junior Ústí nad Labem

Aktualizováno:

18. 4. 2019

Lokalita pracoviště:

Ústí nad Labem

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Vhodné pro:

Bez praxe

Nabízený plat:

30000 Kč za měsíc

Značka:

PV

Požadavky

Máš obchodní talent?
Máš zájem obchodovat na mezinárodním trhu?
Rád využiješ svoje výborné znalosti angličtiny při pracovních cestách do zahraničí?
Pak neváhej a ozvi se nám! Rádi využijeme tvůj obchodní talent a naučíme Tě vše potřebné!

* měl bys mít min. SŠ vzdělání
* výbornou znalost ANJ
* neměly by ti vadit pracovní cesty do zahraničí
* řid.průkaz sk. B

Náplň práce

* budeš prodávat naše komodity
* uzavírat obchodní smlouvy,
* komunikovat se zahraničními zákazníky a udržovat dobré obchodní vztahy
* a v neposlední řadě také rozšiřovat naši prodejní síť

Nabízíme

* HPP a dlouhodobou spolupráci
* mobilní telefon, notebook a po zaškolení služební vozidlo i k soukromým účelům
* k základní mzdě odpovídající motivační bonusy v závislosti na tvých výsledcích

Poznámka

Vhodné pro ABSOLVENTY!!!

Název firmy

PersCom s.r.o.

Kontaktní osoba:
Petra Vejvodová
Tel: 475 210 351