Výrobní přípravář - až 30 000,- nástup do kmene

Aktualizováno:

15. 4. 2019

Lokalita pracoviště:

okres Třebíč

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

28000 - 30000 Kč za měsíc

Zařazeno na pozici:

absolvent/absolventy Třebíč

Požadavky

-dokončené střední vzdělání technického směru
-znalost čtení výkresové dokumentace
-znalost MS OFFICE
-práce v nepřetržitém provoz
-ochotu pracovat ve 12hodinových směnách
-pozice vhodná spíše pro muže
-praxe v oboru výhodou

Náplň práce

-hledáme uchazeče vhodné na operátory CNC strojů. Po 6-ti týdenním zaučení pracovníků kategorizujeme zaměstnance vhodné na ,,Seřizovače“, nebo ,,Operátory výroby“
-díky propracovanému systému vzdělávání zaškolíme i absolventy škol ze strojírenských oborů

-obrábění v souladu s výkresovou dokumentací
-práce v NC programech
-spolupráce v rámci oddělení výroby

Nabízíme

-mzda dle pozice až 30 000,- / měsíčně
-příplatek za nepřetržitý provoz: 3500-4000,- Kč/měsíc
-docházkový bonus: 700Kč - SODEXO Multi Pass CARD
-dovolená: 16 dní u 12h směny
-příspěvek na penzijní fond po 1.roce: 1200,- Kč/měsíc
-příspěvek na dárcovství krve: 500Kč v době osobního volna
-závodní stravování
-stravenky
-a další zákonné příplatky a benefity
-možnost kariérního růstu
-smlouva na 9 měsíců, poté možno na dobu neurčitou
-nástup je přímo do kmene zaměstnavatele

Kontakty

Název firmy

O.K. AUTOMOT, s.r.o.

Kontaktní osoba:
Martina Baráková
Mobil: +420 734 180 816