Team Leader - Logistika - 30 000 Kč Rychnov nad Kněžnou

Aktualizováno:

11. 4. 2019

Lokalita pracoviště:

Rychnov nad Kněžnou

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

25000 - 30000 Kč za měsíc

Zařazeno na pozici:

Leader Rychnov nad Kněžnou

Požadavky

• ÚSO vzdělání
• Praxe na obdobné pozici
• Ochotu pracovat na 3 směny
• ŘP skupiny B
• Znalost práce na PC, znalost SAP výhodou
• Vysoký stupeň pracovního nasazení a zodpovědnosti
• Komunikativnost, flexibilita
• Týmový hráč

Náplň práce

• Vedení týmu logistiky skladu FP a expedice:
• Rozložení a organizace členů týmu pro práci s jejich úkoly
• Sledování plnění úkolů týmu po celou dobu
• Dohled nad oblastmi zásahu, aby se minimalizovaly zjištěné anomálie
• Zajistit přesnost plnění úkolů členů týmu
• Provádět úkoly členů týmu, které vede a jsou nepřítomni, stejným způsobem
• Podporovat členy týmu při úkolech s vyšší mírou obtížnosti

Nabízíme

• Zaměstnání na plný pracovní poměr ve stabilní a prosperující společnosti působící v automobilovém průmyslu
• Zajímavé finanční ohodnocení + zaměstnanecké benefity (13., 14. plat, vzdělávání, závodní stravování, masáže, slevy atd.)
• 5 týdnů dovolené, příjemné pracovní prostředí

Kontakty

Název firmy

JOBSTART s.r.o.

Kontaktní osoba:
Tereza Tůmová
Mobil: 602 234 660