Zkušený programátor - PHP, Nette Hradec Králové

Aktualizováno:

11. 4. 2019

Lokalita pracoviště:

Hradec Králové

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek, Částečný úvazek, Kontrakt

Nabízený plat:

200 - 350 Kč za hodinu

Zařazeno na pozici:

Programátor Hradec Králové

Požadavky

Co musíš určitě znát (bez toho se u nás neobejdeš):

* Pokročilá znalost PHP (používáme PHP 7.2, někdy na starších projektech ještě 5.6)

* Znalost MySQL

* Pokročilá znalost Frameworku Nette - jak se tvoří komponenty, jak se používají šablony, životní cyklus presenteru, routování, práce s databází (dibi nebo Nette Database Explorer nebo jiný ORM), formuláře

* Html + CSS ideálně přes Twitter Bootstrap

* JavaScript - jQuery

Co bys mohl(a) ještě znát:

* GIT

* LESS nebo SASS

* AJAX

* SEO On-page faktory

* Composer

* MJML

Náplň práce

Do našeho týmu hledáme zkušeného programátora či programátorku ovládající PHP Nette minimálně na středně pokročilé úrovni. Budeš se podílet na tvorbě nových projektů i na vývoji a správě těch stávajících. Mimo jiné se staráme o několik webů, které patří ke špičce ve svém oboru a měsíčně je navštíví přes půl milionu lidí.
Sídlíme v Hradci Králové a zejména na začátku spolupráce bude potřeba pravidelná docházka do kanceláře. Po zapracování ale můžeš pracovat část týdne z domu. Vše je o dohodě.

Nabízíme

Nabízíme práci v menším pohodovém kolektivu. Pracovní poměr možný na HPP, dohodu i ŽL podle toho, jak ti to bude vyhovovat a kolik času nám můžeš věnovat. Práce je tak vhodné i jako přivýdělek pro zkušené programátori při studiu nebo freelancery s volnou kapacitou.
Ohodnocení v závislosti na formě pracovního poměru a zejména zkušenostech v rozmezí 200 - 350 Kč/hod + projektové odměny.

Poznámka

nástup možný ihned

Kontakty

Název firmy

INET-SERVIS.CZ

Kontaktní osoba:
Jaroslav Fišer
Tel: 603729449