Expertní technik CNC brousicích strojů Holice

Aktualizováno:

10. 4. 2019

Lokalita pracoviště:

Holice

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Vhodné pro:

Bez praxe

Požadavky

VŠ/USO (elektrotechnické, strojní) – i pro absolventy.
Mít zájem o techniku a moderní technologie brousicích strojů.
NJ (B2), AJ (B2) výhodou.
Pečlivost a práce v týmu, logické myšlení.

Náplň práce

Technické expertní působení při výrobě brousicích strojů.
Komunikování s partnery společnosti a s odděleními pro prodej a servis.

Nabízíme

Získání praxe ve vývoji brousicích strojů.
Půlroční odměny ve výši 50% mzdy.
Každoroční navýšení mzdy.
Finanční odměna 500 Kč za 8 h přesčas o víkendech.
Dovolená 22 dnů (a další navíc po odpracovaných letech).
Příspěvky na penzijní spoření, sport, zdraví a volný čas.
Prémie za doporučení nového kolegy.
Dotované závodní stravování.
Firemní rekreační ubytování, akce, odměny při životních výročích.

Kontakty

Název firmy

Agentura Top Talent, s. r. o.

Kontaktní osoba:
Táňa Marelová
Tel: +420 777 712 513