Asistentka nákupu Červený Kostelec

Aktualizováno:

10. 4. 2019

Lokalita pracoviště:

Červený Kostelec

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

25000 - 30000 Kč za měsíc

Značka:

H04585

Zařazeno na pozici:

Asistent/Asistentka Náchod

Požadavky

SŠ, praxe v administrativě podmínkou, výborná znalost práce na PC (zkušenosti s prací v podnikovém IS výhodou), znalost AJ nebo NJ; samostatnost, pečlivost, komunikativní schopnosti

Náplň práce

* nákup zejména režijních materiálů, okrajově některé výrobní materiály dle instrukcí vedoucího nákupu

* vystavování objednávek pro nakupované materiály a kooperace – komunikuje s dodavateli a kooperanty

* objednávání dopravy

* Vystavování dokumentů k dodávkám (dodací listy, CMR) – komunikace se zákazníky

* spolupráce se skladem při inventurách v systému

* administrace v oblasti personalistiky: nástupy a příchody zaměstnanců, zdravotní prohlídky

* objednávání stravenek (firemní benefit) a distribuce zaměstnancům firmy

* zajištění chodu kanceláře (papíry, tonery, nápoje, atd.)

Nabízíme

* finanční nabídka cca 25tis. Kč dle zkušeností a znalostí

* práce v zavedené prosperující společnosti

* příjemný a vstřícný kolektiv

* zaměstnanecké benefity (stravenky)

Kontakty

Název firmy

Personal Consult s.r.o.

Kontaktní osoba:
Alena Lhotáková
Mobil: 777 136 052