Traktorista - obsluha rypadlo nakladače JCB Hluboká nad Vltavou

Aktualizováno:

10. 4. 2019

Lokalita pracoviště:

Hluboká nad Vltavou

Zařazeno na pozici:

Traktorista České Budějovice

Požadavky

• střední odborné vzdělání;
• řidičský průkaz skupiny „B a T“;
• strojní průkaz kategorie: rypadla kolová - lopatová;
• osobnostní předpoklady: komunikativnost, odpovědnost, samostatnost, důslednost, pečlivost, spolehlivost, ochota ke spolupráci.

Náplň práce

- obsluha traktorbagru a jeho provoz v rámci střediska Poněšická obora;
- běžná denní údržba stroje;
- zemní práce, čištění příkopů, obnova meliorací, asanace linek, čištění a odbahnění retenčních nádrží, čištění propustků, přehazování kompostu atd. dle pokynů vedoucího OJ.

Nabízíme

• mzda dle kvalifikace kandidáta, roční výkonnostní odměny
• systém benefitů (penzijní připojištění, životní pojištění, stravenky)
• 5 týdnů dovolené
• pracovní doba 40 hodin týdně
• zkušební doba 3 měsíce
• doba určitá dle ZP, posléze doba neurčitá

Poznámka

Písemné nabídky včetně strukturovaného životopisu zasílejte elektronicky na vaclav.novak@lesycr.cz do 25.4.2019, bližší podmínky na tel: 725865504 .

Kontakty

Název firmy

Lesy České republiky, s.p.

Kontaktní osoba:
Kateřina Vávrová