Údržbář Praha západ

Aktualizováno:

8. 4. 2019

Lokalita pracoviště:

Praha západ

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Požadavky

Jste zručný a chcete pracovat jako údržbář? Otvíráme nové zařízení. Přidejte se do našeho nově vznikajícího týmu v Černošicích. Co vás čeká · odstraňování běžných závad, které jsou proveditelné vlastními silami · údržba objektu a jeho okolí · drobné opravy · sekání trávy, úklid sněhu · zahradní práce · úklid okolo domu · drobné stavební práce · dohled na provozní dělníky (plynová kotelna, kanalizace) · zajištění dovoz a odvozu materiál Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít · praxe v oboru technického zařízení budov · řidičský průkaz · vyučení v oboru elektro a vyhl. 50 nebo vyučení v oboru zámečník nebo instalatér a svářečský průkaz

Náplň práce

Jste zručný a chcete pracovat jako údržbář? Otvíráme nové zařízení. Přidejte se do našeho nově vznikajícího týmu v Černošicích.

Nabízíme

Co vám můžeme nabídnout · práce na HPP – smlouva na dobu neurčitou · odpovídající pracovní ohodnocení · 5 týdnů dovolené · zázemí silné a rostoucí společnosti, která poskytuje kvalitní a profesionální péči o seniory · možnost dalšího vzdělávání v rámci odborných kurzů a školení · dotovanou domácí stravu 15 Kč – oběd · kolektiv zkušených kolegů · práci, která má smysl

Název firmy

Alzheimercentrum Černošice

Kontaktní osoba:
Alzheimercentrum
Tel: 774774088
E-mail: kacafirkova@alzheimercentrum.cz