Operátor harvestoru

Aktualizováno:

8. 4. 2019

Lokalita pracoviště:

okres Jihlava

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Značka:

1372197244

Požadavky

Pro našeho klienta, lesní společnost, hledáme: Operátora harvestoru

Požadujeme:

* prokazatelnou praxi (min.1 rok) na těžebních lesních strojích typu harvestor
* ochota pracovat 6x týdně – 12 hodin denně (předpoklad těžby 4000 m3/měsíc)

Náplň práce:

* práce s lesním strojem harvestor po celou pracovní dobu (pravidelný servis zajištěn)

Nabízíme:

* možnost práce na IČO i HPP, nadstandardní platové podmínky
* zázemí stabilní společností
* zajištěna dlouhodobá práce v regionu Vysočina (převážně lokalita Třešť)
* osobní automobil (dodávka či pick-up) k přepravě na místo zajištěna, auto plně k dispozici i k soukromým účelům

Bližší informace na čísle: 606 839 360

Nabízíme

Firemní benefity:
- Auto i pro soukromé účely

Kontakty

Název firmy

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Kontaktní osoba:
personální konzultant