Nákupčí výrobního materiálu s AJ Hradec Králové

Aktualizováno:

6. 4. 2019

Lokalita pracoviště:

Hradec Králové

Nabízený plat:

28.000 - 32.000 Kč

Značka:

A3580

Zařazeno na pozici:

Nákupčí Hradec Králové

Požadavky

Zajímavá pracovní nabídka na pozici - Nákupčí výrobního materiálu s AJ!
Požadujeme:
- Pozice pro samostatného řešitele a dotahovače úkolů se schopností určovat priority.
- komunikace v AJ písemně, ústně (80 % komunikace v AJ).
- znalost WORD, EXCEL.

Náplň práce

Náplň práce:
- Denní kontrola v informačnímu systému stavu zásob, plánovaných zakázek a objednávek materiálu
- reagovat na změny ve výrobních plánech, komunikovat s plánovači, změny materiálové obj. podle výrobních plánů
- komunikovat s dodavateli o potvrzenkách a dodávkách a se skladníky o stavu skladu
- komunikovat, potvrzovat dodávky a poptávky materiálu – úzká spolupráce s plánovači a zákaznickým servisem
- služební cesty za kolegy z jiných evropských podniků, schůzky s dodavateli (1-2x ročně na několik dnů)
- vyhodnocovat kvartálně výkon dodavatelů podle daných kritérií
- zpracovávat nezbytný reporting
- spolupráce s plánovači, zákaznickým servisem, skladníky, technology a s kvalitáři nejen v Hradci, ale také v Polsku, Maďarsku, Finsku, Německu a v Rumunsku.

Nabízíme

Nabídka:
- Odpovědnou práci v úspěšné nadnárodní společnosti s možností odborného růstu,
- možnost podílet se na projektech s mezinárodním přesahem,
- zkušenosti z našich zahraničních výrobních podniků,
- možnost dalšího vzdělávání
- dlouhodobá perspektiva uplatnění,
- 5 týdnů ŘD, firemní benefity (příspěvek na sportovní aktivity – squash, fitness, plavecký bazén, solná jeskyně, masáže).

Kontakty

Název firmy

PROFI-MEN, s.r.o.

Kontaktní osoba:
Vladimír Pozdníček
Mobil: 495 512 582, 602 114