Lean specialista Hradec Králové

Aktualizováno:

6. 4. 2019

Lokalita pracoviště:

Hradec Králové

Nabízený plat:

60.000 - 70.000 Kč

Značka:

A3578

Požadavky

Zajímavá pracovní nabídka na pozici - Lean specialista!
Požadujeme:
- Znalost Lean nástrojů a schopnost je implementovat v praxi - praxe alespoň 3 roky a více,
- zkušenosti alespoň s ISO 9001, další ISO standardy jsou výhodou,
- výborné komunikační schopnosti,
- školící dovednosti,
- schopnost být spolehlivým týmovým hráčem a pracovat samostatně,
- ochota cestovat.

Náplň práce

Náplň práce:
- Podpora výrobních závodů v Evropě (např. Česká republika, Maďarsko, Polsko, Německo, Finsko, atd.)
- zavádění LEAN nástrojů do běžné praxe firmy postupně do všech našich výrobních závodů
- péče o zavedení principů lean managementu do výrobního závodu jako samostatných projektů
- zaškolování týmů ve všech závodech, kde bude tento princip zaváděn v dělnických i THP pozicich
- identifikace příležitostí pro zlepšování procesu LEAN nástrojů
- komunikace v AJ ve výrobních závodech
- výborné komunikační schopnosti, školící dovednosti, schopnost být spolehlivým týmovým hráčem a pracovat
- samostatně, ochota cestovat.

Nabízíme

Nabídka:
- Odpovědnou práci v úspěšné nadnárodní společnosti s možností odborného růstu,
- možnost podílet se na projektech s mezinárodním přesahem,
- zkušenosti z našich zahraničních výrobních podniků,
- možnost dalšího vzdělávání
- dlouhodobá perspektiva uplatnění,
- 5 týdnů ŘD,
- firemní benefity (příspěvek na sportovní aktivity – squash, fitness, plavecký bazén, solná jeskyně, masáže)

Kontakty

Název firmy

PROFI-MEN, s.r.o.

Kontaktní osoba:
Vladimír Pozdníček
Mobil: 495 512 582, 602 114