Sestra do gastroenterologické ambulance Praha 4 - Háje

Aktualizováno:

5. 4. 2019

Lokalita pracoviště:

Praha 4 - Háje

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek, Částečný úvazek

Požadavky

Nezbytné je vzdělání zdravotní sestry, bohatě stačí středoškolské s maturitou.
Důležitá je dobrá znalost češtiny nebo slovenštiny.
Všechno ostatní se u nás snadno naučíte.

Náplň práce

Většinu času se budete věnovat asistenci při endoskopických vyšetřeních trávicího ústrojí – gastroskopii a koloskopii. Ve všech potřebných znalostech a dovednostech Vás zaučíme.
Menší množství času připadá na běžnou práci všeobecné sestry: natočit EKG, zavést žilní kanylu, podat injekci apod.
Trochu času strávíte i nutnou administrativou a prací v recepci – zvedáním telefonů, objednáváním vyšetření, vydáváním žádanek a receptů, zakládáním laboratorních výsledků do karet pacientů apod. Práce na počítači je u nás velmi jednoduchá.

Nabízíme

Práce v atraktivním oboru, v malém kolektivu, moderně vybavené ordinaci.
5 týdnů dovolené ročně, navíc placené volno na vzdělávací akce.
Od začátku dobrá základní mzda, kterou po uplynutí tříměsíční zkušební doby doplní řada zaměstnaneckých benefitů – např. stravenky, příspěvek na vzdělávání, výhodný telefonní tarif apod. Za dobře odvedenou práci dvakrát ročně prémie k platu.
Snadná dostupnost metrem nebo autobusem, vyhrazená parkovací místa pro zaměstnance.
Příjemná denní místnost personálu s jídelním stolem, kuchyňskou linkou, ledničkou, mikrovlnkou. Káva a čaj volně k dispozici.
Pestrá a zajímavá práce, možnost průběžně se vzdělávat a učit nové věci.

Poznámka

Oceníme znalost cizího jazyka a/nebo zkušenost z práce endoskopické sestry (gastroskopie, koloskopie), ale jistě není podmínkou.

Kontakty

Název firmy

INTERGA, spol. s r.o.

Kontaktní osoba:
MUDr. Michal Pročke
Tel: 604219037