Lakýrník s němčinou M/Ž do Rakouska Rakousko

Aktualizováno:

31. 8. 2019

Lokalita pracoviště:

Rakousko

S ubytováním:

Ano

Značka:

Lackierer

Zařazeno na pozici:

Malíř Rakousko

Požadavky

- ukončené odborné vzdělání a výuční list v oboru "Malíř - lakýrník "
- několikaletá praxe v oboru
- spolehlivost, pečlivost a pracovitost
-manuální zručnost, přesnost, prostorová představivost
- samostatnost
- velmi dobrá znalost německého jazyka podmínkou ("rozumím a odpovím")
- ŘP sk. B a vlastní auto
- ochota pracovat ve dvousměnném provozu

Náplň práce

lakování kovových konstrukcí

Nabízíme

Rakouská smlouva na HPP, hodinová mzda dle kolektivní smlouvy, příspěvky na ubytování, denní diety.

Název firmy

Trummer Montage & Personal GmbH

Kontaktní osoba:
Tamara Kotalova
Mobil: +420 778 11 22 33
Tel: +43 664 80571 119