Obchodní zástupce- prodejce Franchisa Licence Praha

Aktualizováno:

4. 4. 2019

Lokalita pracoviště:

Praha

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek, Částečný úvazek, Kontrakt

Vhodné pro:

Důchodce, Rodičovská dovolená, OZP

Nabízený plat:

20000 - 100000 Kč za měsíc

Homeoffice:

Ano

Značka:

Business manager

Požadavky

Aktivní vyhledávání , vytipování nových klientů a uzavření Master franchisové smlouvy - nutná praxe prodejce, umění jednat s potencionálními klienty za účelem prodeje licence, příjemné vystupování ,spolehlivost

Náplň práce

• Aktivní vyhledávání v celé ČR, vytipování nových klientů a uzavření Master franchisové licence.
• Komunikace s kompetentními osobami na straně klienta.
• Komunikace s klientem na úrovni majitelů, ředitelů a nejvyššího managementu.
• Prezentace Senior a baby taxi Master franchisové licence přímo u klienta
• Aktivní prodej Senior a baby taxi Master franchisové licence.
• Zaměření na kvalitní presentaci projektu Senior a baby taxi,s.r.o
• Jedná se o externí spolupráci, jedná se o práci na IC, jedná se o práci systémem home office.
• představení firmy a prezentace
• vytvoření a předložení nabídky zákazníkovi
• zpracování Master franchisových licencí
• Zaměření na počet uzavřených Master franchisových licencí.
• Požadované vzdělání: Vzdělání není podstatné, ale bonusem při výběru
• Požadované jazyky: Čeština (Výborná) , bonusem i jiný jazyk
• Plat: 10% z částky každé uzavřené smlouvy , každá 11 v pořadí a další uzavřená smlouva navýšení platu o 1%
• Benefity: Bonusy/prémie, Provize z prodeje, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Firemní akce, Vlastní organizace náplně práce
• Typ pracovního poměru: Jedná se o externí spolupráci, jedná se o práci na IC, jedná se o práci systémem home office.
• Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva

Nabízíme

• Flexibilní začátek a konec pracovní doby
• Externí spolupráci se smlouvou
• Fixní plat podle počtu uzavřených Master franchisových licencí se štědrým bonusovým systémem
• Jistotu a stabilitu firmy, která působí na trhu 23 let, jisté výplaty mzdy do 7 dní od uzavření Master franchisové licence.
• Férové jednání, pomoc s osobní daňovou problematikou
• Možnost rychlého pracovního růstu talentovaných zaměstnanců
• Vzdělávání a rozvoj v oboru
• Životopis s fotografií a kopii ŽL zasílejte prosím e-mailem. Váš životopis bude v následujících 14 pracovních dnech posouzen odpovědným pracovníkem. Jestliže se Vaše kvalifikační předpoklady budou shodovat s našimi potřebami, budeme Vás kontaktovat. Pokud od nás neobdržíte do stanoveného termínu žádnou zprávu, omlouváme se, ale hledáme někoho jiného.

Poznámka

Životopis s fotografií a kopii ŽL zasílejte prosím e-mailem. Váš životopis bude v následujících 14 pracovních dnech posouzen odpovědným pracovníkem. Jestliže se Vaše kvalifikační předpoklady budou shodovat s našimi potřebami, budeme Vás kontaktovat.

Kontakty

Název firmy

Senior a Baby Taxi s.r.o.

Kontaktní osoba:
Vlad´ka Koch
Tel: +420 603 362 132