Mistr (1směna) Česká Třebová

Aktualizováno:

3. 4. 2019

Lokalita pracoviště:

Česká Třebová

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Zařazeno na pozici:

Mistr Ústí nad Orlicí

Požadavky

min. ÚSO vzdělání (strojírenský obor)
praxe v oboru min. 3 roky
znalost práce na PC
ŘP Sk.B
organizační schopnosti, samostatnost
komunikativnost, flexibilita

Náplň práce

řízení a organizace činnosti mistrovského útvaru v oblasti lokomotivního opravárenství
odpovědnost za plnění plánovaných úkolů ve stanovených termínech a kvalitě
odpovědnost za dodržování technologických postupů a norem
odpovědnost za vykazování úkolových hodin
odpovědnost za evidenci docházky a zpracování podkladů pro mzdy

Nabízíme

Co takhle posunout kariéru ve výrobě o něco výš? Máte praxi jako směnový nebo hlavní mistr ve výrobní společnosti? Zvládnete řídit lidi a plánovat výrobu současně?
Nechcete pracovat v obrovské hale plné neznámých lidí?

Přidejte se k nám! Jsme stabilní a perspektivní firma a k tomu máme skvělý produkt.

Kontakty

Název firmy

CZ LOKO, a.s.

Kontaktní osoba:
Ladislav Budín
Mobil: 724681468