Montážník/Servisní technik

Aktualizováno:

1. 4. 2019

Lokalita pracoviště:

okres Hradec Králové

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Značka:

1370457968

Požadavky

Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá výrobou, montáží a servisem schodišťových zdvižných plošin, sedaček a stropních zvedacích zařízení, hledáme vhodného kandidáta na pozici Montážník/Servisní technik.

Náplň práce:

* Montáž, plánovaná údržba a nahlášené opravy u klientů

Požadavky:

* Vzdělání technického směru – elektro (vyhláška č. 50) výhodou
* Řidičský průkaz sk. B
* Spolehlivost, zodpovědnost
* Fyzická zdatnost a dobrý zdravotní stav
* Čistý trestní rejstřík

Nabízíme:

* Zázemí prosperující společnosti
* Práce na HPP/IČO
* 13. plat
* Flexibilní pracovní doba
* Služební automobil a telefon
* Nástup možný ihned/dohodou
* Místo výkonu práce: svěřený region (Královehradecký a Pardubický)

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou.

Nabízíme

Firemní benefity:
- Auto i pro soukromé účely
- Mobilní telefon
- Flexibilní začátek/konec pracovní doby
- 13. plat

Kontakty

Název firmy

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Kontaktní osoba:
personální konzultant