Provozní údržbář Jihlava

Aktualizováno:

1. 4. 2019

Lokalita pracoviště:

Jihlava

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Značka:

1359958262

Zařazeno na pozici:

Údržbář Jihlava

Požadavky

Pro našeho klienta, dynamicky se rozvíjející společnost, zabývající se zpracováním starých elektrospotřebičů, hledáme nového kandidáta na pozici: Provozní údržbář.

Náplň práce:

* Pravidelná údržba strojů a zařízení
* Opravy strojů
* Evidence náhradních dílů
* Kontrola a údržba vybavení
* Další související úkoly dle pokynů nadřízeného

Požadujeme:

* Předchozí praxi na obdobné pozici
* Uživatelská znalost PC (MS Office)
* Časová flexibilita (3 směnný provoz)

Nabízíme:

* Motivující mzdové ohodnocení, služební telefon i k osobnímu užití
* Nadstandartní benefitní program Benefit Plus, Multisport karta bez doplatku
* Možnost využití firemních permanentek pro návštěvu sportovních a kulturních akcí
* Příspěvek na dopravu do zaměstnání
* Stravenky ve výši 100Kč/den, svačiny a občerstvení zdarma
* Místo výkonu práce: Jihlava

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou.

Nabízíme

Firemní benefity:
- Bonusy/prémie
- Příspěvek na dopravu
- Stravenky/příspěvek na stravování
- Příspěvek na sport/kulturu/volný čas

Kontakty

Název firmy

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Kontaktní osoba:
personální konzultant