Obchodní zástupce | Adaptační příspěvek 30.000,- Kč Ústí nad Orlicí

Aktualizováno:

1. 4. 2019

Lokalita pracoviště:

Ústí nad Orlicí

Nabízený plat:

30000 - 55000 Kč za měsíc

Homeoffice:

Ano

Požadavky

• Maturitní zkoušku, ochotu pracovat na IČO • Řidičský průkaz, ochotu cestovat v rámci okresu • Čistý insolvenční a trestní rejstřík

Náplň práce

Máte duši cílevědomého obchodníka s tahem na branku a citem pro oblast financi? Chcete být nezávislí a vydělávat si víc než jen na poplacení účtů? V tom případě jste ten pravý člověk pro nás!

Nabízíme

• Finanční podpora po dobu adaptace 30. 000,- Kč • Vysoké provize hned od začátku spolupráce • Maximální podpora manažera nejen v období adaptace • Komplexní zaškolení a tým trenérů, kteří Vás nenechají nikdy na holičkách • Získání certifikace ČNB zdarma • Široká nabídka produktů, i pro podnikatele • Motivační soutěže o skvělé ceny

Název firmy

PROFI Credit Czech a.s.

Kontaktní osoba:
Andrea Soumarová
Tel: +420 773 796 011
E-mail: hrobchod@proficredit.cz