Pracovník obchodního odd. Mělník

Aktualizováno:

1. 4. 2019

Lokalita pracoviště:

Mělník

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

20000 Kč za měsíc

Značka:

AWMEP

Požadavky

základní znalost německého jazyka
- znalost anglického jazyka výhodou
- znalost práce na PC (Word, Excel)
- samostatnost, kreativita, komunikativnost

Náplň práce

komunikace se zákazníky - prodej plastových desek
- kompletní péče o zákazníky (doprava, zpětné vazby)
- písemné nabídky a kalkulace

Nabízíme

výkonnostní prémie dle pracovních výsledků
- motivační prémie dle docházky
- příspěvek na stravování – stravenky 100Kč/den
- dle výsledků firmy příspěvek na dovolenou v létě
- dle výsledků firmy roční odměna na Vánoce
- jazykové kurzy hrazené firmou
- příspěvek na penzijní připojištění
- 4 dny dovolené navíc (celkem 24 dní dovolené)

Poznámka

Jestliže Vás nebudeme kontaktovat do 7 dnů po odeslání Vašeho životopisu, dali jsme přednost jinému kandidátovi.
Souhlasím, aby společnost SPPA group,s.r.o., zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám, jejichž totožnost je mi společnost povinna sdělit) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem obeznámen se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů.

Kontakty

Název firmy

SPPA group s. r. o.

Kontaktní osoba:
Anna Wolfová
Mobil: 420 604 157 367