Operátor výroby - náborový příspěvěk 20.000,-Kč Běstovice

Aktualizováno:

29. 3. 2019

Lokalita pracoviště:

Běstovice

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

23000 - 27000 Kč za měsíc

Značka:

OPVYR

Požadavky

Požadujeme min. středoškolské vzdělání zakončené výučním listem. Zkušenosti s obsluhou výrobních linek jsou vítány. Základní znalost práce na PC. Samostatnost a spolehlivost.

Náplň práce

Obsluha technologie pro výrobu krmných směsí (granulační linky, technologie příjmu surovin, technologie expedice surovin, příprava ručních dávek surovin)
Kontrolní činnost pro zajištění jakosti krmiv
Čištění a sanitace výrobní technologie

Nabízíme

Náborový příspěvek 20 000 Kč.
Motivující pracovní prostředí ve stabilní mezinárodní společnosti.
Podpora zkušenějších kolegů.
Zaměstnanecké výhody (příspěvek na penzi po ZD, výhodné volání a internet i pro rodinné příslušníky, obědy za 20,-Kč, 5 týdnů dovolené, očkování proti chřipce)
Okamžitý nástup.

Poznámka

Nezávazná prohlídka pracoviště je samozřejmost.

Kontakty

Název firmy

De Heus a.s.

Kontaktní osoba:
Mgr. Zuzana Kouřilová