Skladová pracovnice - administrativa Praha 8

Aktualizováno:

29. 3. 2019

Lokalita pracoviště:

Praha 8

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Firma:

personalisté.cz

Požadavky

Naším zákazníkem je významný prodejce světových značek dentálních lékařských nástrojů a materiálů, který v současné době hledá nového kolegu/kolegyni na pozici: Skladová pracovnice - administrativa Popis pozice: - kompletace fakturovaných zásilek pro zákazníky - expedice zásilek - komunikace se zákazníky - vyřizování reklamací - příjem, výdej, manipulace, kontrola a označování zboží na skladě - inventarizace skladových zásob - úklid skladu - příležitostná účast na prezentačních akcích Požadujeme: - aktivní, samostatnou osobnost - pečlivost a zodpovědnost - znalost práce s MS Excel a MS Word - otevřenou, komunikativní povahu - důslednost při plnění svěřených úkolů

Náplň práce

Pokud Vás uvedená pozice zaujala, neváhejte nám zaslat svůj strukturovaný životopis s uvedením praxe, vzdělání a zkušeností. Nezapomeňte do životopisu vložit také aktuální fotografii.

Nabízíme

Nabízíme: - zajímavou a nestereotypní práci ve stabilní společnosti - zajímavé finanční ohodnocení - velmi přátelskou a otevřenou atmosféru ve firmě - práci v mladém a otevřeném kolektivu

Kontaktní osoba:
Anna Suková
Tel: 722 586 083
E-mail: info@personaliste.cz