Uklidový pracovník a recepční Sudbury

Aktualizováno:

28. 3. 2019

Lokalita pracoviště:

Sudbury

S ubytováním:

Ano

Zařazeno na pozici:

recepční Velká Británie

Požadavky

minimálně na 1 rok, ochota se učit anglicky a flexibilita

Náplň práce

uklid 6 chatek v pátek, neděli a pondělí, praní a žehlení včetně vítání hostu (ukázat jim kde jsou kola, kontejnery atd. ).

Nabízíme

Ubytování s vlastním pokojem v našem domě včetně stravy . Zaplacení letenky a vyzvednutí z letiště. Možnost pracovat v okolí pro další lidi, které Vám představíme. Pomoct s angličtinou.

Poznámka

prosím podívejte se na stránky www.grove-cottages.co.uk na chatky Snow, Rose, The Bakery, Orchard, Farm, Dons Barn. Jedná se o úklid daných chatek . Majitelka je původem z České Republiky

Kontakty

Název firmy

The Grove

Kontaktní osoba:
Zuzana Scott
Tel: 00447785343434