Správce sítě Mělník

Aktualizováno:

27. 3. 2019

Lokalita pracoviště:

Mělník

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

20000 - 30000 Kč za měsíc

Značka:

MEP/AW

Zařazeno na pozici:

Správce Mělník

Požadavky

• výhodou základní znalost německého jazyka nebo základní znalost anglického jazyka
• znalost práce na PC (Word, Excel)
• vlastní programátorské zkušenosti výhodou
. orientace v SW a HW

Náplň práce

• Servis a administrace stávajícího počítačového vybavení (40 uživatelů)
• správa programového vybavení
• výměna HW, SW
• zálohování a přenos dat
• podpora uživatelů
• správa sítě.

Nabízíme

• dle výsledků firmy příspěvek na dovolenou
• dle výsledků firmy roční odměna
• příspěvek na penzijní připojištění
• nástup možný ihned
• náborový příspěvek 5.000 Kč.

Poznámka

Jestliže Vás nebudeme kontaktovat do 7 dnů po odeslání Vašeho životopisu, dali jsme přednost jinému kandidátovi.
Souhlasím, aby společnost SPPA group,s.r.o., zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám, jejichž totožnost je mi společnost povinna sdělit) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem obeznámen se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů.

Kontakty

Název firmy

SPPA group s. r. o.

Kontaktní osoba:
Anna Wolfová
Mobil: 420 604 157 367