Montážní dělník Sokolov

Aktualizováno:

27. 3. 2019

Lokalita pracoviště:

Sokolov

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Vhodné pro:

Bez praxe

Nabízený plat:

105 Kč

S ubytováním:

Ano

Požadavky

Manuální zručnost, nebát se výšek, ochotu se učit novým věcem.

Náplň práce

Práce na stálou ranní směnu, výkon práce obsahuje: sundání starého oplechování z trubek a nasazení nového zateplení. Pracuje se s minerální vatou a lehkým plechem popřípadě pletivem. Práce není nijak obtížná ani není potřeba vzdělání či praxe. Jde o jednoduchou činnost. Pro uchazeče, kteří mají již praxi v tomto oboru je zde mzda 120 Kč / Hodinu. Pro ostatní bez zkušenosti 105 Kč / Hodinu. Dále jsou zde po odstávkách prémie, odvíjející se především od výkonu.

Nabízíme

Po pěti odpracovaných dnech je zde možnost si vyzvednout zálohu.

Poznámka

Pokud máte zájem se přihlásit o tuto pozici, prosím kontaktujte mě na 352 601 788 nebo na karlovyvary@arwa.cz

Kontakty

Název firmy

ARWA Personaldienstleistungen s.r.o.

Kontaktní osoba:
Nicola Vilk Salajková
Tel: 352 601 788