Technolog

Aktualizováno:

26. 3. 2019

Lokalita pracoviště:

okres Rychnov nad Kněžnou

Nabízený plat:

30000 - 50000 Kč za měsíc

Značka:

LC

Zařazeno na pozici:

Technolog Rychnov nad Kněžnou

Požadavky

* min. SŠ vzdělání technického zaměření, VŠ výhodou

* anglický jazyk na mírně pokročilé úrovni

* min. 2 roky praxe na obdobné pozici

* schopnost řešit technické problémy, aktivní přístup

Náplň práce

* technická příprava výroby - montáže pro nové projekty (posouzení technologické náročnosti, navržení postupu výroby, návrhy investic)

* zajištění strojů a zařízení pro montáž (tvorba požadavků na zařízení, jednání s dodavateli, testování a ladění)

* zhotovení procesních diagramů a pracovních postupů, optimalizace

* řešení technických problémů

* školení koncových uživatelů

Nabízíme

* HPP, Důkladné zaškolení na pozici, možnost kariérního růstu a rozvoje

* Zajímavé platové ohodnocení

* 5 týdnů dovolené

* Stravenky

* Zázemí stabilní společnosti – nový výrobní závod v okrese Rychnov nad Kněžnou

Kontakty

Název firmy

JOBSTART s.r.o.

Kontaktní osoba:
Lucie Císařová
Mobil: 605 541 888
Tel: 605 588 885