Mistr výroby – pouze dvě směny

Aktualizováno:

26. 3. 2019

Lokalita pracoviště:

okres Rychnov nad Kněžnou

Nabízený plat:

25000 - 32000 Kč za měsíc

Značka:

LC

Zařazeno na pozici:

Mistr Rychnov nad Kněžnou

Požadavky

- SŠ vzdělání technického zaměření, strojírenský obor velkou výhodou
- praxe v řízení výrobního týmu,
- znalost technologie třískového obrábění kovů, zkušenosti s CNC
- schopnost pracovat dle výkresové a technické dokumentace,
- základní znalost AJ,
- znalost práce na PC (MS Office),
- řidičský průkaz sk. B.

Náplň práce

- řídit výrobu na svěřeném úseku,
- zajišťovat provozní a technologickou kázeň podřízených pracovníků, dělbu práce a plnění přidělených úkolů,
- zajišťovat pravidelnou a řádnou údržbu, kontroly a revize strojů, přístrojů a nástrojů (ve spolupráci s oddělením údržby),
- dohlížet na dodržování zásad BOZP a PO na svěřeném úseku.

Nabízíme

- Garance stabilní práce ve společnosti s dlouholetou tradicí – nejedná se o automotive
- 5 týdnů dovolené
- 13 mzda
- Firemní vzdělávání
- Příspěvek na penzijní připojištění
- Závodní stravování

Kontakty

Název firmy

JOBSTART s.r.o.

Kontaktní osoba:
Lucie Císařová
Mobil: 605 541 888
Tel: 605 588 885