Klempíř / Izolatér Sokolov

Aktualizováno:

19. 3. 2019

Lokalita pracoviště:

Sokolov

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

od 17.000 Kč

S ubytováním:

Ano

Zařazeno na pozici:

Klempíř Sokolov

Požadavky

Naše společnost příjme zaměstnance na pozici Klempíř / Izolatér v Sokolově . Požadujeme alespoň základní fyzickou zdatnost. Pokud máte praxi v tomto oboru je to super, pokud ne, nevadí, všechno Vás naučíme. Práce je v jednosměnném provozu. Nepožadujeme žádné vyučení, pouze chuť pracovat a ochotu naučit se pracovat s minerální vatou.

Náplň práce

Jedná se o práci s lehkým hliníkovým plechem a minerální vatou. Konkrétně tedy o demontáž staré izolace a oplechování a nasazení nové vrstvy. Jednoduché sestavení a zasponování uchycení materiálu. Tato práce není nijak složitá a nepotřebujeme tedy vyučení a ani praxi v oboru. Jedná se o jednosměnný provoz od po - pá.

Nabízíme

Našimi benefity jsou bydlení s mírným doplatkem avšak upřednostníme uchazeče z okolí. Odměny po odstávce. Dále se vyplácí zálohy po prvním odpracovaném týdnu.

Kontakty

Název firmy

ARWA Personaldienstleistungen s.r.o.

Kontaktní osoba:
Nicola Vilk Salajková
Tel: 352 601 788