Lisař, brusič Chodová Planá

Aktualizováno:

19. 3. 2019

Lokalita pracoviště:

Chodová Planá

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Vhodné pro:

Bez praxe

Nabízený plat:

Od 20.000 Kč - 30.000 Kč čistého

S ubytováním:

Ano

Požadavky

Základní vzdělání, ochota pracovat na směny, dochvilnost, pečlivost.

Náplň práce

* Operátor výroby - broušení plastů do aut
* Není potřeba žádného speciálního vzdělání ani zkušenosti, rádi vás zaučíme
* Třísměnný provoz - osmihodinové směny.
Práce je vhodná pro muže.

Nabízíme

* Zajištěné ubytování zdarma nebo s doplatkem
* Základní hodinová sazba 120 Kč/Hod.
* 50% za přesčasy, 20% za noční směny, přítomnostní prémie 12Kč/hod., příplatky 0 až 27 Kč/hod.
* Příplatek na dovolenou, vánoční odměny
* Po zkušební době od 23.000 do 30.000 Kč čistého
* 5 týdnů dovolené
* závodní stravování - doplatek pouze 24 Kč

Práce je fyzicky nenáročná. Vysoká mzda kompenzuje práci v prašném a hlučném prostředí a odér z laků a barev.

Poznámka

Pokud máte nějaké otázky nebo se chcete stát rovnou součástí naší stabilní společnosti, tak zavolejte na telefonní číslo 352 601 788 nebo napište na email: karlovyvary@arwa.cz

Těšíme se na brzkou spolupráci!

Kontakty

Název firmy

ARWA Personaldienstleistungen s.r.o.

Kontaktní osoba:
Nicola Vilk Salajková
Tel: 352 601 788