Ošetřovatel/ka skotu - dojič/ka Vidlatá Seč

Aktualizováno:

18. 3. 2019

Lokalita pracoviště:

Vidlatá Seč

Nabízený plat:

25-30.000 Kč

Značka:

oš 01/2019

Zařazeno na pozici:

Ošetřovatel Svitavy

Požadavky

Minimální stupeň vzdělání: vyučení bez maturity
Požadavky: pracovitost, spolehlivost, kladný vztah ke zvířatům

Náplň práce

Rozvrh pracovní doby: dvousměnný, So, Ne, Svátky
Pracovní úvazek: 38,75 hod/týden
ošetřování a péče o hospodářská zvířata, dojení, úklid dojírny

Nabízíme

práce ve stabilní společnosti
po skončení 3 měsíční zkušební doby možnost poskytnutí stabilizačního příspěvku ve výši 25.000 Kč,
závodní stravování - cena obědu 15 Kč, penzijní připojištění, zaměstnanecké ceny na vlastní výrobky

Poznámka

V případě zájmu o nabízenou pozici zašlete svůj profesní životopis na email: halkova@du.lit.cz.
Děkujeme

Kontakty

Název firmy

Zemědělské družstvo Dolní Újezd

Kontaktní osoba:
Kateřina Hálková
Tel: 461352115