Projektant/ka elektro - pro systémy MaR, automatizaci Hradec Králové

Aktualizováno:

15. 3. 2019

Lokalita pracoviště:

Hradec Králové

Nabízený plat:

35 000 - 50.000 Kč ( i více dle zkušeností)

Značka:

A3410

Zařazeno na pozici:

Projektant Hradec Králové

Požadavky

 - hledáme šikovného a aktivního specialistu schopného navrhovat a kompletně řešit projekty v oblasti měření a regulace - MaR
 - těšíme se na Váše CV
 - SŠ, VŠ vzdělání v oboru elektrotechnika
 - znalost elektrotechnické dokumentace
 - znalost a zkušenosti s programy CAD a CAE
 - schopnost samostatně řešit zadané úkoly
 - vyhláška 50/1978 Sb., §6,10 výhodou
 - vítána znalost AJ na komunikativní úrovni
 - ochotu cestovat  a učit se novým věcem
 - řidičský průkaz B

Náplň práce

 - samostatně provádět projekční průzkumy na místě instalace
 - navrhovat technická řešení
 - řešit komplexní projektové dokumentace v systému měření a regulace
 - řešit projektovou dokumentaci elektro zařízení, zodpovědnost za jejich správnost
 - řešit technické detaily projektů se zákazníkem
 - vypracovávat nabídkové a realizační rozpočty
 - provádět kontroly projektových dokumentací

Nabízíme

 - nabízíme pracovní činnost ve stabilní a prosperující společnosti se zaměřením MaR
 - pružnou pracovní dobu
 - motivující finanční ohodnocení
 - možnost kariérního a odborného růstu
 - dborná školení, účast na veletrzích
 - zaměstnanecké výhody - stravenky, příspěvky a podobně
 - mobilní telefon, notebook

Kontakty

Název firmy

PROFI-MEN, s.r.o.

Kontaktní osoba:
Vladimír Pozdníček
Mobil: 495 512 582, 602 114