Konstruktér tlakových nádob Hradec Králové

Aktualizováno:

15. 3. 2019

Lokalita pracoviště:

Hradec Králové

Nabízený plat:

35.000,- až 50.000,-

Značka:

A3569

Zařazeno na pozici:

Konstruktér Hradec Králové

Požadavky

Zajímavá pracovní nabídka na pozici - Konstruktér tlakových nádob!
Požadujeme:
- podmínkou dobrá znalost práce na PC – AutoCAD 2D, 3D,
- praxe v oboru konstruování.
- znalost 3D konstruování v software AutoCAD Inventor výhodou

Náplň práce

Náplň práce:
- Zajišťuje a zpracovává konstrukční a projektové práce pro tuzemské a zahraniční dodávky
- Zpracovává základní pevnostní výpočty a návrhy pro zajištění konstrukční činnosti
- Zpracovává dokumentaci prováděcích projektů a kompletaci dodávek
- Projednává konstrukční a projektové podklady pro zákazníky
- Spolupracuje při provádění technologických, hmotových a energetických bilnčních výpočtů
- Spolupracuje a účastní se provádění technického dozoru při stavbě a montáži i uvádění díla do provozu
- Účastní se zkušebního provozu, spolupracuje s dalšími skupinami i externími projektovými organizacemi
- Systematičnost, přesnost, důslednost, aktivní přístup, týmový duch

Nabízíme

Nabídka:
- dlouhodobá perspektiva uplatnění
- odborný růst
- 5 týdnů dovolené,
- příspěvek na stravování-je v areálu nebo stravenky,
- příspěvky na penzijní pojištění,
- pružná pracovní doba

Kontakty

Název firmy

PROFI-MEN, s.r.o.

Kontaktní osoba:
Vladimír Pozdníček
Mobil: 495 512 582, 602 114