Konstruktér/ka - technolog/žka Pardubicko

Aktualizováno:

5. 6. 2019

Lokalita pracoviště:

Pardubicko

Nabízený plat:

25 000 - 40 000 Kč

Značka:

B2301

Požadavky

Máte zájem o komplexní pracovní pozici s možností seberalizace na pozici Konstruktéra?

Požadujeme:

- znalost konstrukce osobních, nákladních vozidel, schopnost práce v CAD - Inventor, AutoCad, technická představivost a manuální zručnost, - schopnost zpracovávání cenových nabídek a kalkulace nákladů, - orientace v konstrukční dokument., materiálech a normách

Náplň práce

Náplň práce:
- návrh konstrukce částí vozidel - zpracování konstrukční a výrobní dokumentace - příprava dokumentace pro zkoušení vozidel - zodpovědnost, důslednost, komunikativnost, flexibilita, týmová práce, kreativnost a pečlivost

Nabízíme

Nabídka:

- týmová práce, - zázemí stabilní společnosti, - perspektivní a dlouhodobé zaměstnání v zajímavém oboru s možn. profes.růstu, - příležitost pro seberealizaci a os. rozvoj při návrhu konstrukce částí vozidel a zpracování konstrukční a výrobní dokumentace

Kontakty

Název firmy

PROFI-MEN, s.r.o.

Kontaktní osoba:
Daniel Kačírek
Mobil: 608 114 770
Tel: 495 512 582