Stavbyvedoucí - dopravní stavby Hradec Králové

Aktualizováno:

15. 3. 2019

Lokalita pracoviště:

Hradec Králové

Nabízený plat:

35.000 - 50.000,- Kč ( dle zkušeností a praxe)

Značka:

A3576

Požadavky

Zajímavá pracovní nabídka na pozici - Stavbyvedoucí - dopravní stavby!
Požadujeme:
- SŠ/VŠ vzdělání se zaměřením na dopravní stavitelství (možnost absolvent)
- řidičský průkaz sk. B
- schopnost vedení týmu pracovníků
- spolehlivost
- časová flexibilita
- zodpovědnost

Náplň práce

Náplň práce:
- z pozice vedoucího stavby řízení staveb dopravního charakteru (komunikace, chodníky, odvodnění)
- ve spolupráci s oddělením přípravy zajištění potřeb stavby (materiál, mechanizace apod.)
- dohled nad dodržováním bezpečnosti ochrany zdraví při práci
- spolehlivost, časová flexibilita, zodpovědnost

Nabízíme

Nabídka:
- dlouhodobá perspektiva uplatnění
- příspěvek na stravování
- odborný růst

Kontakty

Název firmy

PROFI-MEN, s.r.o.

Kontaktní osoba:
Vladimír Pozdníček
Mobil: 495 512 582, 602 114