Vývojář/programátor ERP aplikace pro modul mzdy Královéhradecko, Trutnovsko

Aktualizováno:

15. 3. 2019

Lokalita pracoviště:

Královéhradecko, Trutnovsko

Nabízený plat:

30 000 - 40.000 Kč ( i více dle zkušeností)

Značka:

A30360

Požadavky

Hledáte práci, kde budete moci pracovat se špičkovými vývojovými nástroji?
Máte zkušenosti s vývojem softwarových aplikací, v ideálním případě pro mzdy a personalistiku? Čtěte více:

- VŠ/SŠ

- zkušenost z vývoje softwarových aplikací, v ideálním případě pro mzdy a personalistiku

- znalost vývojového prostředí Delphi (alespoň základy, je možné školení)

- znalost databáze MS SQL, případně Oracle

- znalost PC prostředí (MS Windows, MS Office,…)

- aktivní/pasivní znalost angličtiny

- řidičský průkaz skup. B je výhodou

- ochota se dále vzdělávat

Náplň práce

 - práce na stabilním modulu ERP systému pro zpracování mezd a personalistiku.
 - programové úpravy funkcionalit, zapracování změn v návaznosti na změny legislativy,
 - komunikace s uživateli, údržba a rozvoj produktu a zabezpečování podpory uživatelů,
 - napojování softwarového modulu na jiné systémy - DMS, docházka, hodnocení zaměstnanců,....

Nabízíme

- týmová práce v malém dynamickém kolektivu zkušených kolegů,

- práce se špičkovými vývojovými nástroji,

- průběžné školení a odborný růst,

- podpora pro rychlé zapracování - příležitost i pro absolventa,

Benefity:

motivující ohodnocení
možnost využívat home office
5 týdnů dovolené
služební telefon
finanční příspěvek na soukromé pojištění
finanční příspěvek na kurzy angličtiny
a další benefity po dohodě a zapracování

Kontakty

Název firmy

PROFI-MEN, s.r.o.

Kontaktní osoba:
Vladimír Pozdníček
Mobil: 495 512 582, 602 114