Specialista vývoje v oboru automatizace (PLC řízení,…) Hradec Králové

Aktualizováno:

15. 3. 2019

Lokalita pracoviště:

Hradec Králové

Nabízený plat:

35.000 - 40.000 Kč (i více dle zkušeností)

Značka:

A3465

Požadavky

Baví Vás automatizace?
Umíte programovat PLC a mikrocontroléry?
Hledáme zkušeného technika vývojáře v oblasti řízení speciálních technologií.

Elektrotechnické vzdělání, kybernetika, automatizace (vyhláška 50/1978 sb. § 6).

Praxe na obdobné pozici velkou výhodou.
Znalost programování PLC, mikrocontrolery.
Samostatnost, analytické a logické myšlení, zájem o techniku a automatizaci.

Náplň práce

Návrh automatizovaných linek ve spolupráci s technologem.
Návrh a vývoj nových řešení systémů řízení v oboru speciálních technologií.
Projektování systémů řízení.

Nabízíme

Nabízíme:

-  zajímavou práci v oblasti vývoje a návrhu systémů řízení technologií,

- nabízíme dlouhodobé pracovní uplatnění u stabilní společnosti - dodavatele technologických řešení,

- možnost odborného i osobního růstu,
- prostor pro seberealizaci,

Kontakty

Název firmy

PROFI-MEN, s.r.o.

Kontaktní osoba:
Vladimír Pozdníček
Mobil: 495 512 582, 602 114